LÉČEBNÉ MANDALY  -  galerie

Mandalky pro léčbu těla i duše

Autorka: Jiřina Lockerová

Mandaly tohoto zaměrení působí na zdravotní problémy co se projevily už nějakou bolestí či disfunkcí některého orgánu fyzického těla, ale jejich působení dosahuje dál. Jejich účinek se promítá do dalších úrovní – mentální / do stavu psychiky, emoční, duševní.
Jsou doprovázeny mandalou „ Kristovy Lásky“, která byla nakreslena jako první a stála u zrodu všech ostatních. Podpoří ve vás intuici k výběru jedné mandaly či kombinace více mandal pro sebe nebo blízké osoby.

1.    mandala pro nervovou soustavu – mozek
2.    mandala pro nervovou soustavu – páteř
3.    mandala pro srdce
4.    mandala pro krevní oběh
5.    mandala pro trávicí ústrojí – žaludek
6.    mandala pro trávicí ústrojí – střevní sys. – žlučník
7.    mandala pro játra
8.    mandala pro tlusté střevo, konečník
9.    mandala pro ledviny, močové ústrojí
10.    mandala pro krk
11.    mandala pro štítnou žlázu a žlázy další
12.    mandala pro plíce
13.    mandala pro klouby, pohybový systém
14.    mandala Kristovy lásky

29.  mandala pro slinivku

30.  mandala pro kůži

Použití: vyzařování energie z obrázku jste si spustily už tím, že jste si ho buď vybrali sami nebo jste ho dostali darem nebo vám byl vytestován jako nejvhodnější pro danou situaci. Je tedy potom dobré pohybovat se co nejvíce v jeho blízkosti nebo mu denně věnovat krátkou pozornost – meditaci alespoň 5 minut. Otevíráte si totiž skrze něj přístup a přítok léčivé energie z duchovních sfér, která je schopna se s vědomím těla i duše natolik domluvit, že zapůsobí přesně tam a v takové míře, kterou je třeba na stav vašich orgánů a narušených toků energie mezi nimi. Posílit tento účinek můžete také tím, že jednou za den si vypijete sklenici vody, která byla vystavena jeho působení.
Jak na to: Máte- li obrázek v rámečku, položíte ho na sklenici na dobu asi čtvrt hodiny, není nutno déle, stačí před tím prosbou směrovanou k němu poprosit o předání takového množství léčebné síly, kolik pro vás je třeba.

 

ATLANTSKÉ MANDALY

Jiřina Lockerová

Úvodní text k mandalám

Ráda bych vás pozvala k meditační cestě do vašeho vlastního světa při malování či procházení tvarovým prolínáním těchto mandal. Byly poslané skrze mne z dob úžasného rozkvětu lidských schopností a radosti ze života, z dob vyrovnané moudrosti propojené s vděčností za krásu a hojnost kolem sebe.
O existenci dávné kultury a území Atlantidy jsem nikdy nepochybovala. Můj zájem o vše s touto kulturou související vzrostl až na základě vlastních prožitků, které jsem zaznamenala při svých cestách na posvátná místa megalitických staveb v Anglii, Irsku a  Bretani. Hledala jsem více informací o jejím charakteru a úrovni jak v literatuře, záznamech jiných médiálně schopných osobností, tak formou vlastních meditací.  Napojení na informační pole atlantské kultury a vědění bylo možné zesílit návštěvou určitých míst, či vizualizací s použitím klíčů. To mě vedlo k přesvědčení o možnosti čerpat při správném naladění, z vědění této dávné minulosti.
Po první mandale, kterou jsem v meditaci zahlídla a nakreslila na téma: „ Síla a odvaha k naplnění osudu.“, jsem si prosila  o další inspiraci na co by měly být mandaly jako poselství z těch dob zaměřené. Pak jsem napsala seznam, u  kterého jsem cítila,že je částečně vyjádřením potřeb mé vlastní vývojové linie. Rychlost, s jakou mandaly vznikaly, jsem vnímala jako velkou naléhavost a podporu z duchovních sfér světelných bytostí.
Tento informační proud přicházeli podpořit a ochránit jednak andělské a archandělské bytosti, ale taky vyšší duchovní bytosti ze sfér, s kterými jsem měla kontakt při své předchozí práci na meditačních kartách . Tyto karty – barevné symboly nazvané : „Meditační karty cesty grálu“,  maji postupně člověka provázet a připravit na kontakt s duchovní sférou Boha otce. Je nám po dlouhém období umožněno obnovit přímý kontakt s ním. A proto si myslím, že podobnou přípravou se mohou stát i tyto mandaly.
Nahoru / Zpět